ACTUEEL
NIEUWS

Geweldig nieuws. 11 april verschijnt Hotel Hartzeer en vanaf heden staat de rijkgevulde gelijknamige website online, een uniek project van Susan Smit en Marion Pauw.
Waarom uniek? Hotel Hartzeer is het boek van Susan Smit en Marion Pauw over liefdesverdriet, maar óók de naam van het heartbreak hotel waar zij hun boek deels schreven. Op deze idyllische plek in het bos ontvingen de auteurs experts, wetenschappers, kunstenaars én een echte hartzeerpatiënt. Alle gesprekken, hypnoses, optredens en rituelen zijn gefilmd en deze video's vullen Hotel Hartzeer op de website wekelijks aan met overweldigend veel tips voor mensen met liefdesverdriet.
Het boek, met daarin onder meer de inzichten die de auteurs in Hotel Hartzeer opdeden, verschijnt 11 april. Maar de website met ‘hotelkamers’ die klinkende namen dragen als ‘Roomservice’, ‘Room with a view’ en ‘Behandelkamer’ is nu al te bezoeken. Lijm je hart, check in bij Hotel Hartzeer!